HERA E PARE LIVE ME PUBG / MAP I RI – PUBG LIVESTREAM SHQIP

Spread the love💰Nese doni me be donate: https://streamlabs.com/iamseven1 ( Mesazhi shfaqet ne stream)
💰Behu sponsor dhe merr emoji t’veqant, ni logo para emrit tuaj + me dergu mesazhe pa
ndermpremje & me lujt duo me mu!!! https://gaming.youtube.com/c/IamSeven

💰Donato FREE KTU / MESAZHI SHFAQET NE STREAM: https://loots.com/en/tip-jars/yllstar

💰Donato FREE / Mesazhi shfaqet ne stream: https://www.gawkbox.com/Yllstar ( Shkoni tek Add Funds edhe plotsoni ofertat pa pare/ t’mer 1 min koh )

PC:
INTEL I7-8700K
Nvidia GTX 1080 TI 11 GB
250 GB SSD + 2 TB HDD

Monitor: Acer Gaming Predator 24 inch
Acer 22 inch

➦Respektoni rregullat per mos me mar timeout/ban

1. MOS reklamoni ( SUB me lyp )
2. Mos perdorni fjal abuzive/ofenduese ne chat! ( Po mundohna me kriju ni komunitet pozitiv)
3. Mos lypni mod! ( Mod ju bej vet nese e meritoni… Duhet me u kon aktiv edhe me respektu njeri tjetrin.)
4. Nese du me lu me juve, ju tregoj vet! Mos lypni n’chat non stop!!

—- Sponzorizuar nga ELGATO — ( https://www.elgato.com/en/gaming)

➦ SOCIAL MEDIA!
● Twitter! – https://twitter.com/IamSeven13
● Twitch! – Coming soon
● Instagram! – https://www.instagram.com/iamsevenn
● Discord! – https://discord.gg/rJUtEqu

Thumbnail credit: https://www.youtube.com/watch?v=wdZ25zHr7T8

Flm

source


Spread the love

5 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.